KAMPANYA BİLGİLERİ

Yeni Ürünler

Kampanyalar

Yeşil İş Güvenliği Ayakkabı Ve Botları 16 Adet Ürün Var

Alt kategoriler

 • K2 Serisi

  İş güvenliği ayakkabılarından istenilen en önemli özelliklerin başında fonksiyonellik ve konfor gelir. 

  K2 serisinin tasarımı, tam da bu özellikleri karşılamak amacıyla geliştirildi.

  Geniş kalıp yapısınefes alabilen ter emici astarı ve yürüyüş kolaylığı sağlayan EasyStep iç tabanlığıyla konforunuzu garanti altına alırken

  EN 20345 normlarındaki 200J dayanımlı çelik burun korumasıve SRC kaymazlık düzeyindeki tabanıyla iş kazalarına karşı riskinizi minimuma indirir. 

 • Delta Serisi

  Delta serisi, hafiflik, konfor ve iş güvenliği ön planda tutularak tasarlandı. Kompozit burun sayesinde kullanıcılara hafiflik ve konforun yanı sıra, çelik burunlu ürünlere oranla soğuk iklimlerde daha iyi bir yalıtım ve güvenlik dedektörlerinde sinyal vermeden geçiş imkânı sunmaktadır.

  Geniş kalıp yapısı, nefes alabilen ter emici astarı ve yürüyüş kolaylığı sağlayan EasyStep iç tabanlığıyla konforunuzu garanti altına alırken

  EN 20345 normlarındaki 200J dayanımlı kompozit burun koruması ve SRC kaymazlık düzeyindeki tabanıyla iş kazalarına karşı riskinizi minimuma indirir. 

 • K2 Pearl Serisi

  K2 Pearl serisi hastane personeli, hasta bakıcıları, temizlik ekibi, kimya, gıda ve restoran sektörlerinde çalışanlar için tasarlanmıştır. Dış tabanı daha etkili bir şekilde zemin üzerinde kavrama sağlayabilmesi için daha yumuşak PUmalzemesinden üretilmiştir. Saya malzemesi 40˚C’yi aşmamak kaydı ile elle yıkanabilme özelliğine sahiptir.  

  Modellerin tamamı EN 20345 normlarındaki 200J dayanımlı çelik burun koruması ve SRC kaymazlık seviyesindedir.

 • WRC Serisi

  Ter emici özellikli antibakteriyel iç astar. Antistatik ve antibakteriyel mostra 200 joule darbe basıncına dayanıklı bombe. Kayma dirençli taban.

 • Forte Serisi

  300 Dereceye dayanıklı kauçuk alt taban ve çift densite poliüretan katmanlarının birleşiminden oluşan Forte taban, bu sistemde Türkiye'de türünün tek örneği durumunda.

  Kauçuk katman antistatiklik , kaymazlık, yağa dayanıklılık ve HRO gibi özellikleriyle güvenliğinizi sağlarken yumuşak poliüretan katmanlar konforunuzu garanti eder.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 12 ile 16 arasındaki ürünler
Gösterilen 1 - 12 ile 16 arasındaki ürünler